Program 2018

Účinkující na Pekelném ostrově 2018 zveřejňujeme postupně. Během následujících měsíců tak stejně jako v předchozích letech představíme postupně zhruba dvacítku kapel, které se představí v Holýšově v roce 2018. Sledujte web a náš festivalový Faccebook!

CHINASKI (www.chinaski.cz)

Na Pekelný ostrov dorazí Michal Malátný se svoji bandou. Kapelu sice čeká obměna některých členů, ti hlavní ale zůstávají!! Jedni z největších hitmakerů v ČR, to jsou Chinaski. Uslyšíme Hlavolam, Stížnost, Dobrák od kosti, Víno, Drobná paralela a mnoho dalších! Chinaski vystoupí exkluzivně jako na jediném festivalu v Plzeňském kraji v rámci festivalového léta.

ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ (www.arakain.eu)

Na holýšovský „Pekelňák“ dorazí Lucie Bílá s Arakainem, kteří si do Holýšově vracejí pro velký úspěch z roku 2015. Opět se můžeme těšit na  spojení české nejpopulárnější zpěvačky a metalové legendy, se kterou Lucie Bílá před více jak třiceti lety začínala.

RYBIČKY 48 (www.rybicky48.cz)

Pankáči z Kutné Hory, to jsou Rybičky 48. Můžeme se těšit na songy jako Vážené dámy, Zamilovaný/Nešťastná nebo Emily. Rybičky hrají pop-punk. Jak sami ale říkají: "Jedná se pouze o označení hudebního stylu, životní styl takového typu neexistuje, my se k němu nehlásíme a JE to blbost."

VYPSANÁ FIXA (www.vypsanafixa.cz)

Pardubická kapela v čele s Márdym je festivalovou stálicí a nesmí chybět každoročně ani na Pekelném ostrově. Poetické texty a známé melodie. Kdo by neznal Dezoláta nebo Mažoretku?

HARLEJ (www.harlej.cz)

Opět nás čekají hity jako Přirození, Svařák, Malá nevěrná holka nebo Proč pocit mám. Rocková banda z Harleje přitom nebude na Pekelném ostrově žádným nováčkem. Těišt se můžeme i na nové kousky z posledního alba "Hodný holky zlý kluky chtěj".

 

DOGA (www.dogamusic.cz)

 

Úderný hard-rock z Karviné v podání Dogy nebude ani v roce 2016 na festivale Pekelný ostrov chybět.

 

 KRUCIPÜSK (www.krucipusk.cz)

Není třeba se obávat, že by se v případě posledního CD Boombay (čti bumbej) tihle ostřílení harcovníci jali na koncertech meditovat a pálit tyčinky s vůní santalového dřeva. Všímavý čtenář jistě pochopil jazykovou hříčku, a tak je jasné, že tahle pekelná rikša pojede z pořádně prudkého kopce.

 

 

 

 

 

 

 

Holýšov 6.-7.7.2018