Podpořte festival a získejte volné lístky!

Cílem soutěže je distribuce propagačních materiálů (plakátů) festivalu Pekelný ostrov a následná odměna v podobě volných vstupenek na festival.

  1. Abyste se mohli zapojit, je třeba se přihlásit a to na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Stačí napsat, že máte zájem se zapojit, vaše jméno + příjmení, kam byste chtěli plakáty umístit. Připište také Vaše bydliště, případně místo kde studujete nebo pracujete.
  2. My Vás následně zařadíme do soutěže a propagační materiály zašleme poštou nebo si je vyzvednete v některém z kamenných předprodejů.
  3. Dále už je to jen na Vás. Každý umístěný plakát musíte vyfotit, a to tak, aby bylo vidět i jeho okolí a kde se nachází. Fotky nám ihned po vyfocení pošlete! Plakát musí na daném místě vydržet 30 dní, když ho někdo strhne, vylepte ho znovu, případně si napište o další :). Po 30 dnech místo opět vyfoťte a opět nám zašlete fotky.
  4. Odměnou za práci Vám bude zaslán volný lístek na festival.

 

Abyste mohli získat volný lístek, musíte získat alespoň 50 bodů. Body získáváte za každou reklamu na veřejném místě, a to podle níže uvedené tabulky! Každý může touto formou získat až 2 lístky!

Místo Plakat A1 Plakat A2
Škola (VŠ, VOŠ, SŠ) 11 bodů 8 bodů
Hospoda / restaurace 13 bodů 10 bodů
Obchod 12 bodů 9 bodů
Podnik s více jak 50 zaměstnanci 12 bodů 9 bodů
Rokový koncert (po dobu koncertu) 13 bodů 10 bodů
Prosklená vývěska (za sklem) 13 bodů 10 bodů
Kulturní / sportovní zařízení 11 bodů 8 bodů
Umístění plachty na plot u frekventovaného místa (až do začátku festivalu) -  až 50 bodů

 

 

 

 

Holýšov 6.-7.7.2018