aplikacepisek.jpg

Zůstatky z čipů letos darujeme dětem z Holýšova a okolí na dětské pískoviště

September 22, 2021

V roce 2019 daroval festival Pekelný ostrov veškeré zůstatky na čipech nadačnímu fondu Šance onkoláčkům. Bylo to neuvěřitelných 223 457,-Kč!Na letošním Pekelném poloostrově bude fungovat taktéž cashless systém a tak jsme se rozhodli opět všechny zůstatky na čipech darovat. A kam to bude letos?

Ve spolupráci s městem Holýšov jsme se rozhodli přispět na vybudování nového multifunkčního pískoviště na školní zahradě Mateřské školy Holýšov. Jedná se o 3D pískoviště, které je díky úpravě povrchu Smartsoft bez ostrých hran a jakýchkoli škvír.

Multifunční pískoviště nebude využito pouze dětmi, které navštěvují Mateřskou školu v Holýšově Školní ulici, ale též dětmi z druhé budovy v MŠ Luční ulici. Vzhledem k tomu, že mateřské školy úzce spolupracují se základní školou a školní družinou, bude toto nové multifunční pískoviště sloužit i těmto dětem, jak na společné akce, tak i na akce jednotlivě. Zaměstnanci MŠ též organizují mnoho akcí pro všechny děti a mládež z Holýšova a blízkého okolí, takže všechny herní prvky mají využítí široké veřejnosti. Jen pro představu školní družinu navštěvuje momentálně 172 dětí ve věku 6-10 let.

Pojďme letos společně udělat dětem z Holýšova a okolí radost!

Vstupenky na festival k dostání na https://www.vstupenkovna.cz/


Další články ze sezóny 2022