O Pekelném ostrově

Ostrovy v České republice by se daly spočítat na jedné ruce. Existuje však jeden v Holýšově, který je něčím výjimečný. Každoročně se na tomto ostrově odehrává nezapomenutelný rockový open-air festival Pekelný ostrov. Letos to bude již devět let, co tento festival spatřil světlo světa na zelené louce lemované řekou Radbuzou. Festival je rok od roku oblíbenější, návštěvníci se k nám sjíždí ze všech koutů ČR a v posledních letech i z německého pohraničí. Jako jeden z mála festivalů se zaměřujeme i na starší publikum.

Již tradičně startuje festival čtvrteční warm-up párty u vstupu do areálu, v pátek a sobotu se na dvou pódiích Pekelného ostrova střídají přední české a slovenské rockové kapely doplněné vždy o zahraniční hosty. Součástí areálu je příjemná chill-out zóna v podobě pláže u splavu řeky Radbuzy. Pro návštěvníky se snažíme zajistit ten nejlepší festivalový servis. Jen pár metrů od areálu se nachází prostor pro stanové městečko a parkování. K dispozici jsou například sprchy, splachovací wc, úschovna, bankomat nebo stanice pro dobíjení mobilních telefonů. Novinkou pro rok 2021 bude také VIP kemp.

Od roku 2019 funguje na festivalu cashless systém, tedy bezhotovostní způsob platby. Součástí každého ID náramku je čip, díky kterému lze platit na všech prodejních místech festivalu.

Pekelný ostrov
Pekelný ostrov
Pekelný ostrov