Cashless systém

Od roku 2019 na festivalu Pekelný ostrov funguje cashless systém. Díky cashless systému se zrychlil veškerý nákup a prodej na festivalu, zvýšila se jeho bezpečnost, uživatelsky je velmi jednoduchý a přehledný. Pojďme si nyní zodpovědět nejčastější otázky k bezhotovostnímu systému platby.

Co je to cashless systém?

Cashless systém je bezpečný bezhotovostní způsob platby na festivalu. Součástí ID pásky, kterou dostane každý návštěvník, je čip, díky kterému po dobití kreditu lze platit na všech prodejních místech v areálu akce. (Při prvním dobití uhradíte jednorázový poplatek 30,-Kč za čip.)

Jak a kolik si mám dobít na čip?

Čip si lze dobít platební kartou nebo hotovostí, kolik si dobít na čip je na uvážení každého. Doporučujeme na začátku dobít větší částkou, nebudete se pak muset v průběhu akce o nic starat. Dobíjet čip můžete neomezeně.

Jak zjistím, jaký mám zůstatek na čipu?

Při prvním dobití dostane každý informační papírek obsahující QR kód. Po načtení QR kódu se zobrazí veškeré transakce a také zůstatek na čipu.

Jak si zažádám o vrácení zůstatku na čipu?

Po načtení QR kódu z informačního papírku najdete v nabídce „žádost o vrácení kreditu“, vyplníte vaše číslo bankovního účtu a potvrdíte.

Potřebuji poradit a nemám chytrý telefon.

Pokud potřebujete poradit, je k dispozici online podpora nebo pište na email: info@nfctron.com

Vlastníkem a provozovatelem služby je NFCtron a.s.