016-articles-16

První kapely jsou již venku!

October 30, 2018

První čtveřici kapel máme zveřejněnou a nutno podotknout, že to vypadá na dost našlápnutý ročník! Začínáme pěkně z ostra. Do Vánoc pak zveřejníme kapelu, která na plakátu obsadí první místo. Ano, našeho zahraničního hosta!

První čtveřici kapel máme zveřejněnou a nutno podotknout, že to vypadá na dost našlápnutý ročník! Začínáme pěkně z ostra. Na pekelňáku se znovu objeví kapela Škwor a nasytí nás pořádnou porcí hard rocku. Pokračujeme s kapelou, která vstoupí na pekelná podia po delší době – Divokej Bill – partička snad všudezdejší a všudeznámá, především díky svým rockovým hitům okořeněných folkem. Třetí zveřejněnou kapelou je Harlej. Zlí rockoví kluci, co hodný holky chtěj…nebo naopak? Nevíme. Ale víme, že je chceme vidět na Pekle! Jejich fanouškovská základna mluví za vše. A zatím poslední kapelou, jejíž jméno jsme vypustili do éteru, jsou Rybičky 48. Česká pop-punková kapela, která se již mezi námi pekelníky cítí jako ryba ve vodě. Bude to nářez, na který stojí za to se těšit!

A co bude dál? Můžete zatím jen tipovat. Co vám ale můžeme prozradit je to, že do Vánoc zveřejníme kapelu, která na plakátu obsadí první místo. Ano, našeho zahraničního hosta! A když už jsme u tich Vánoc? Už máte nakoupeno? Ježíšek na vás čeká na www.vstupenkovna.cz. Vytvořte někomu po čertech dobrý svátky a kupte mu vstupenku spolu s pořádným pekelným tričkem. A pokud máte triček ve skříni přehršel, udělá radost třeba pekelný batůžek, plátěná taška, kalhotky, multifunkční šátek, pekelná SPZtka a spoustu dalších.