017-articles-17

Finská monstra LORDI budou zahraniční hvězdou

December 18, 2018

Letos bude náš zahraniční host opravdu nevšední. Můžete se těšit na velkolepou hard rockovou show! Přijede se nám ukázat finská skupina Lordi.

Stačí se podívat na jejich videoklipy, videa ze živáků, nebo jakýkoli rozhovor s kapelou. Ano, jistě jste si všimli, že kapela vyčnívá především díky svým hororovým kostýmům. Kapelu bez kostýmu jen tak neuvidíte. Každé dva roky se pak kostýmy mění především z hygienických důvodů. Kostým je z větší části z plastu a na rovinu si řekněme, že prostě musí po pořádném turné lehce (možná trochu více) zapáchat. Kapela Lordi v roce 2006 vyhráli Eurovision Song Constest a stali se tak hrdiny Finska. Gratulace dokonce přišli i od samotné královny. Lordi vyhráli s jejich největším hitem Hard Rock Hallelujah. Po jejich příjezdu zpět se uskutečnil obrovský koncert na jednom z helsinských náměstí, které bylo poté přejmenováno jako Lordi´s Square. Milý Pekelníci, o Lordech bychom mohli psát slohy, avšak nic se nevyrovná tomu, až je sami uvidíte na živo. My se moc těšíme. Doufáme, že i vy!

Hororoví LORDI přijedou mimo jiné s novým albem "Sexorcism", které nyní představili na svém podzimním turné, kdy zavítali i do ČR.