obr karavany.jpg

Důležité informace ke karavanům a obytným vozům

November 7, 2022

Bohužel jsme museli překopat pravidla a celý systém karavanových stání. Pokud se chcete dozvědět veškeré informace, jak vše bude probíhat a jak správně nakoupit vstupenky, rozklikněte tento článek.

Vzhledem k tomu, že na posledním ročníku někteří karavanisté bezohledně zabrali podstatně více místa než jim bylo určeno, stávalo se, že nezbylo místo na karavany, které měli místa zakoupené z předprodeje a v některých případech dokonce nezbylo místo u předplacených el. přípojek. Proto pro nadcházející ročník přidělíme ke každé objednávce samostatnou kóji, která bude mít pevně dané rozměry.

Prakticky bude možné zakoupit dvě varianty, a to karavan + auto (13 x 4 m) a obytný vůz (8 x 4 m). Pokud budete chtít vedle karavanu nebo obytného vozu postavit předstan či altán, je nutné přikoupit další stání.

Pokud se chystáte s větší partou a chcete stát pohromadě, je třeba udělat společnou objednávku a zaškrtnout variantu „Umístit vedle sebe“ (0,- Kč). Na místě nebude možné držet někomu místo, parkovat se bude postupně do řady. Garantované místo v karavanové zóně bude jen pro místa zakoupené v předprodeji. Ostatní budou usazení tam, kde bude místo.

V případě, že se se svým karavanem či obytným vozem nevejdete do daných rozměrů, kontaktujte nás na info@westmusic.cz a váš požadavek vyřídíme individuálně.

Co se týče elektrických přípojek, je nutné je zakoupit v předprodeji, na místě to již možné nebude. POZOR jedna přípojka je POUZE PRO JEDEN karavan či obytný vůz jištěný 10 A. 

Karavanové stání k dostání již nyní na www.vstupenkovna.cz