ACF7C808-A991-46BB-A72D-05B27969578F.jpeg

Společně pomáháme

November 14, 2022

V letošním roce přispěl Pekelný ostrov díky zůstatkům na čipech i Jiříkovi z Holýšova - Jiříku, nepřestávej se SMÁt. Jiříkova maminka nám nyní napsala, jak pokračují v léčbě a jak jim náš festivalový příspěvek pomohl.

,,Peníze z transparentního účtu odcházejí teď v největší míře na rehabilitace. S Jiříkem je nutné cvičit každý den, prospívá mu různorodost cvičení, kdy každá technika je přínosná svým specifickým způsobem a zároveň se navzájem doplňují. Jiřík podstupuje pravidelně dlouhodobě rehabilitace ambulantní formou na různých pracovištích, a to ergoterapii, fyzioterapii, Bobath koncept, Vojtovu metodu, hipoterapii a plavání.

Od té doby, co jsme od vás příspěvek obdrželi, jsme na rehabilitace vydali již 29.280,-Kč. Peníze v takovém tempu budou odcházet pořád, protože Jiřík bude muset rehabilitovat celý život.

Zakoupili jsme také 3 cvičební pomůcky bObles do domácí rehabilitační místnosti v ceně 10.280,-Kč, které Jiříkovi moc pomůžou v domácím cvičení. Moc vám ještě jednou děkujeme za podporu, boj s nemocí je opravdu velmi finančně i časově náročný."

Pokud někdo neměl možnost přispět na festivalu a rád by pomohl nyní, přidáváme odkaz na stránky, kde je celý Jiříkův příběh a také transparentní účet.

https://www.jirikuneprestavejsesmat.cz/

My, za celý náš festival přejeme Jiříkovi hodně zdraví a stále úsměv na tváři!