284708967_4815560518554205_7410991298775794259_n.jpg

Poslední vstupenky do V.I.P. zóny

May 11, 2023

Už zbývá posledních pár vstupenek do V.I.P. zóny na Pekelném ostrově 2023. Pokud stále váháte, nyní je nejvyšší čas si je zakoupit! Veškeré informace se dozvíte v článku.

Co zahrnuje VIP vstupenka?

K oblíbeným benefitům VIP zóny patří vlastní vstup, mimo vstupu pro ostatní návštěvníky, otevření bran do V.I.P. zóny o hodinu dříve a s tím související možnost prvotního nákupu v merchandise shopu. Dále pak splachovací wc, pivo do skla, káva do porcelánu, velkokapacitní stan s pevnou podlahou a předzahrádkou a velmi oblíbený Doubledecker, z jehož terásky je ten nejlepší výhled na celý areál.

Na www.vstupenkovna.cz jsou k dostání dvě varianty VIP vstupenek, jedna s parkováním v těsné blízkosti areálu a druhá bez parkování. Pokud zvolíte VIP vstupenku bez parkování, lze na místě dokoupit parkování na klasickém parkovišti pro všechny návštěvníky.

!! Pozor !! Pokud pojede například pětičlenná parta jedním autem a bude si chtít zakoupit i parkování v těsné blízkosti areálu, pak stačí, aby si VIP vstupenku s parkováním zakoupil pouze jeden návštěvník.

!! Důležitá informace !! Návštěvníci s VIP vstupenku budou odbaveni na akreditacích, které budou umístěny ihned za hřbitovem na začátku příjezdové cesty na parkoviště. Toto místo bude dostatečně viditelně označené. Každý držitel VIP vstupenky se musí na tomto pointu odbavit! Získá zde ID pásku s čipem, v případě zakoupení VIP vstupenky s parkováním také parkovací nálepku. Samotné nabití čipu proběhne až v areálu.