Bez názvu.jpg

Kapely Pekelný ostrov 2024

September 20, 2023

Již jsou známé první 3 kapely, které budou vystupovat na Pekelném ostrově 2024. Na jaké kapely se můžete příští rok těšit se dozvíte po rozkliknutí článku.

První kapelou je Trautenberk - která je nyní oblíbenou stálicí českých pódií. Originální jednoduché bioy, originální aranžmá, humor, ale i výborný muzikantský um. To himlgergotdonrvetr setsakramentsky dobře zafungovalo. Ti, co kapelu dobře znají, se určitě mohou těšit na Anče, ale i na tanz metalové songy jako Netáhlo, Potužník senior, Hajnej, Lunt nebo Selka.

Druhou kapelou je Divokej Bill - jako vlna Tsunami, se letos na Pekelný ostrov přižene i partička Divokej Bill. Bude to síla, bude to nářez a bude to vážně skvělý, protože za dvacet let fungování na české hudební scéně, tato partička ví, jak to má na pořádném koncertě vypadat! 

Třetí kapelou nemůže být nikdo jiný než ...Tři sestry - tato kapela neztrácí jak na oblíbenosti, popularitě tak ani na kvalitě. A čím to je? Možná díky jejich vlastnímu stylu ´´pub rock´´, který je ušitý Sestrám přímo na míru. Možná je to díky troše dobrého pití, které nikdy není pod míru. Možná je to frontmanem Lou Fanánek Hagen, nebo právě jeho chytlavými, humornými texty. Možná to je tou stovkou zpěvných hitů, které všichni moc dobře znají. Asi kombinace všeho, která, jak víme, funguje.

Vstupenky na festival naleznete na https://www.vstupenkovna.cz/.