in.jpg

Infobalíček CASHLESS SYSTÉM

July 3, 2024

Máme pro Vás stručné informace o způsobu placení na festivalu. Stejně jako všechny poslední ročníky i letos budou platby probíhat pomocí čipu na náramku, který obdržíte u vstupu po předložení vstupenky.

Každý návštěvník dostane ID pásku, jejíž součástí je čip, díky kterému lze po dobití kreditu platit na všech prodejních místech v areálu akce. (Při prvním dobití uhradíte jednorázový poplatek 30,-Kč) Doporučujeme si na začátku akce dobít větší částku, nemusíte se pak o nic starat. Čip ale můžete dobíjet neomezeně.

Při prvním dobití dostane každý informační papírek s QR kódem. Po načtení QR kódu do vašeho telefonu se zobrazí veškeré transakce a také zůstatek na čipu. 

Doporučujeme ponechat pro vrácení zbytkového kreditu

Letos máte možnost stáhnout si aplikaci 

https://www.nfctron.com/cs/#app. Výhodou aplikace je i možnost sledovat svoje transakce a po akci si prostřednictvím ní jednoduše necháte vrátit peníze uložené na čipu ve formě kreditu.

V aplikaci také můžete hodnotit jednotlivé stánky, budeme moc rádi, když tuto možnost využijete, abychom do příštích let věděli, které stánky u nás chcete vidět i na dalších ročnících

Další důležitou NOVINKOU je možnost dobití kreditu online před začátkem akce (tuto možnost můžete využít do čtvrtka do 12 hodin, v průběhu akce dobití kreditu online možné není)

Stačí když kliknete na odkaz 

ttps://tickets.nfctron.com/.../westm.../pekelny-ostrov-2024

Po nahrání kreditu Vám do emailu přijde QR kód, který předložíte na dobíjecím místě a kredit Vám bude nahrán na Váš čip

Zůstatky na čipu lze jednoduše vrátit dvěma způsoby:

1. V NFCtron aplikaci

2. Načtením QR kódu z Vašeho informačního papírku, který jste obdrželi při prvním nabití čipu, kde pouze vyplníte číslo účtu a potvrdíte

Vyplácení v hotovosti na místě není možné

Detailní informace o cashless systému naleznete zde: 

https://pekelnyostrov.cz/festival/cashless