BB-CENY.png

Pekelný ostrov se nebezpečně přiblížil vyprodání!

February 6, 2020

Byl červen minulého roku, měsíc před zahájením a festival Pekelný ostrov poprvé v historii vyhlásil mezi návštěvníky „VYPRODÁNO“. Toto oznámení na jednu stranu přineslo vlnu ovace, na stranu druhou spoustu rozhořčených zpráv a prosebných vzkazů o další vstupenky.

Na základě událostí a zkušeností z minulého roku vznikl tento článek. Pekelný ostrov 2020 se nebezpečně přiblížil vyprodání a právě termín vyprodání bude letos s největší pravděpodobností mnohem dříve.

Nyní jsou v prodeji celofestové vstupenky za 900,-Kč, pro velký zájem byla zvýšena kapacita V.I.P. , díky rozšíření prostoru V.I.P. zóny a doprodává se nyní její poslední série za 2500,-Kč. Do prodeje jsme přidaly také slevové vstupenky (např. pro děti do 150cm, pro dárce krve, AČR, a jiné). Do 10.1.2020 probíhala i oblíbená akce 5+1 vstupenka zdarma.

Důležitou informací pro násvětvníky Pekelného ostrova a především pro ty, co ještě nemají zakoupenou vstupenku – nyní je prodáno přesně 82% celofestových vstupenek z celkové kapacity a 91% vstupenek do V.I.P. zóny! Proto radíme, nakupujte dřív, než bude pozdě.

Vstupenky lze zakoupit online na portálu www.vstupenkovna.cz nebo v obvyklých kamenných předprodejích. (Plzeň, Klatovy, Domažlice, Holýšov, Staňkov, Horšovský Týn.)

Line-up Pekelného ostrova 2020 láká na kapely U.D.O. / DE, Chinaski, Olympic, Škwor, Harlej, Trautenberk, Walda Gang, Iné Kafe, Vypsaná fixa, Poletíme, Václav Neckář, Doga, Debustrol. Během začátku roku se postupně odtajní další.

My vám děkujeme za přízeň a těšíme se na vás na Pekelňáku v Holýšově.

Sledujte Pekelný ostrov na oficiálních strákách www.pekelnyostrov.cz, na facebooku – Pekelný ostrov (OFFICIAL), instagramu – pekelnyostrov nebo festivalové aplikaci, která je zdarma ke stažení.