zajíc v pytli-10menší.jpg

Start předprodeje na Pekelný ostrov 2023

July 14, 2022

20.7.2022 v 18:00 startujeme předprodej vstupenek na PEKELNÝ OSTROV 2023. V prodeji budou celofestové vstupenky, které začínají sérií za 490,-Kč a k dostání budou i vstupenky do V.I.P. zóny.

INFORMACE K V.I.P. zóně a V.I.P. vstupenkám

K oblíbeným benefitům V.I.P. zóny patří vlastní vstup, mimo vstupu pro ostatní návštěvníky, otevření bran do V.I.P. zóny o hodinu dříve a s tím související možnost prvotního nákupu v merchandise shopu. Dále pak splachovací wc, pivo do skla, káva do porcelánu, velkokapacitní stan s pevnou podlahou a předzahrádkou a velmi oblíbený Doubledecker, z jehož terásky je ten nejlepší výhled na celý areál.

Na www.vstupenkovna.cz budou k dostání dvě varianty VIP vstupenek, jedna s parkováním v těsné blízkosti areálu a druhá bez parkování. Pokud zvolíte VIP vstupenku bez parkování, lze na místě dokoupit parkování na klasickém parkovišti pro všechny návštěvníky.

!! Pozor!!

Pokud pojede například pětičlenná parta jedním autem a bude si chtít zakoupit i parkování v těsné blízkosti areálu, pak stačí, aby si VIP vstupenku s parkováním zakoupil pouze jeden návštěvník.