VIP zona 2022mensi.jpg

Poslední vstupenky do VIP zóny

September 19, 2022

Kdo z vás ještě váhá, právě je v prodeji POSLEDNÍ edice VIP vstupenek, která je již z poloviny prodaná! Více informací o VIP zóně a o dostupných variantách vstupenek naleznete v článku.

INFORMACE K V.I.P. zóně a V.I.P. vstupenkám

K oblíbeným benefitům V.I.P. zóny patří vlastní vstup, mimo vstupu pro ostatní návštěvníky, otevření bran do V.I.P. zóny o hodinu dříve a s tím související možnost prvotního nákupu v merchandise shopu. Dále pak splachovací wc, pivo do skla, káva do porcelánu, velkokapacitní stan s pevnou podlahou a předzahrádkou a velmi oblíbený Doubledecker, z jehož terásky je ten nejlepší výhled na celý areál.

Na www.vstupenkovna.cz jsou k dostání dvě varianty VIP vstupenek, jedna s parkováním v těsné blízkosti areálu a druhá bez parkování. Pokud zvolíte VIP vstupenku bez parkování, lze na místě dokoupit parkování na klasickém parkovišti pro všechny návštěvníky.

Pozor

Pokud pojede například pětičlenná parta jedním autem a bude si chtít zakoupit i parkování v těsné blízkosti areálu, pak stačí, aby si VIP vstupenku s parkováním zakoupil pouze jeden návštěvník.